top of page

Gizlilik Politikası

Web sayfamızı ziyaret eden kullanıcıların mahremiyetini önemsiyoruz. Gizlilik politikamız, sizi tanımlayan her türlü bilgi için geçerlidir. Lütfen çevrimiçi gizlilik politikamızı gözden geçirmek için bir kaç dakikanızı ayırın. Burada belirtilen koşullar üzerinde değişiklikler yapma hakkı saklıdır.

Toplu, tanımlanamayan bir biçimde, kullanılan tarayıcı veya işletim sistemi türü ve kullanıcı adı gibi belirli teknik bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz. Bu bilgileri site kullanımını ölçümlerinde ve müşteri ihtiyaçlarını iyileştirmek için sitemizi geliştirme amacı doğrultusunda kullanabiliriz. Bize kim olduğunuzu söylemeden veya kendinizle ilgili herhangi bir kişisel bilgi vermeden web sitemizi inceleyebilirsiniz, ancak yine de IP adresinizi belirleyebiliriz. Ziyaretçilerimizin IP adreslerini, sayfalarımızı etkin bir şekilde yönetebilmek ve geliştirirken ihtiyaç duyduğumuz demografik verileri elde etmek için kullanıyoruz. Ziyaretçilerin sayfalarımıza ilgisi hakkında kestirimlerde bulunmak ve bu deneyimlerini geliştirmek için "çerez" teknolojisi kullanabiliriz. Çerezler, genellikle kişisel bilgileri içermez.

Adınız, soyadınız, şirketinizin adı, posta ve e-posta adresiniz, telefon ve faks numaralarınızla birlikte kim olduğunuza dair ayrıntılar içeren, gönüllü olarak bildirilmiş kişisel tanımlayıcı bilgileri, pazar araştırmaları, ürün geliştirme ve talep sahiplerine yararlı olabilecek ürün bilgilerini sağlamak için kullanabiliriz.

Bu bilgileri, dağıtımcılarımızla veya iş ortaklarımızla, sadece bizimle olan ilişkilerinizi destekleyici olması koşuluyla paylaşırız.

Sayfalarımız, başka kuruluların web sayfalarına bağlantılar içerebilir. Bu linklerde yer alan web sayfalarının içeriğinden sorumlu değiliz ve aynı gizlilik standardına sahip olduklarını garanti edemeyiz.

Çocuklar, ürün ve hizmetlerimizin pazarlanmasına yönelik hakkında bilgi topladığımız hedef kitlemize, çocuklar hiç bir şekilde dahil edilmemiştir.

bottom of page